Hakkımızda

Sanat Sokağı, 2013 yılında tecrübelerini birleştirmeye karar veren Fotoğraf sanatçısı, Seslendirme Sanatçısı ve Diksiyon-Seslendirme Eğitmeni 3 başarılı ismin birleşmesiyle kuruldu. Yıllardır edindikleri tecrübeler ve beraber çalıştıkları sanatçı dostları sayesinde, bugün yolculuğuna başarıyla ve her geçen gün büyüyerek devam etmektedir.

Sanat Sokağında Deneyimli Ekip ile Çalışırsınız… Seslendirme ve Fotoğraf sanatçıları, eğitmenleri özenle seçilmiş, başarılarını kanıtlamış, eğitim ve vizyon sahibi kişilerden oluşmaktadır.

Sanat Sokağında Her Zaman Profesyonel Ekipman Kullanılır... Gelişen teknoloji takip edilerek, işe ve amaca en uygun stüdyo ve ekipmanları ile hizmet sunulmaktadır.

Sanat Sokağındaki Tüm Sanatçılar Tecrübelidir... Talep edilen işe en uygun hizmeti alanında uzman kişilerden teslim alırsınız.

Sanat Sokağı Hızlıdır... Çalışma arkadaşlarımızın deneyimi ve çalışma özenimiz ile talep edilen iş tahmin ettiğinizden daha kısa sürede tamamlanır.

Sanat Sokağı Sorumluluklarının Bilincindedir... Bizim için her iş çok değerlidir. Emek verilerek hazırlandığının bilincinde olarak ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışılır.

Sanat Sokağı Çözüm Odaklıdır… Her konuda farklı fikirler ile işiniz desteklenir. En uygun hizmet sunulur.

Sanat Sokağı İşini Severek Yapmaktadır. Bizim işimiz maddi avantajdan çok gönül verilerek, istenilerek seçilmiş işlerdir ve bu sayede tüm işleri severek ortaya çıkaran ve her işten zevk alarak yapan bir ekip ile hizmet sunulmaktadır.